Arne Jones

(Sverige, 1914-1976)
Arne Jones
(Sverige, 1914-1976)

Arne Jones, relief, "Don Quijote"

Gips, ca 35 x 8,5 cm

Åldersrelaterat slitage. Märken. Smärre slitage.

Proveniens

Arne Jones

Klubbat pris
850
81
92
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
11 jan 22:32
850 SEK
11 jan 22:32
800 SEK
11 jan 22:32
650 SEK
11 jan 22:32
600 SEK
11 jan 20:00
450 SEK
11 jan 18:46
400 SEK
11 jan 18:46
350 SEK
11 jan 18:46
350 SEK
11 jan 9:29
300 SEK