Pierre Olofsson

(Sverige, 1921-1996)
Pierre Olofsson
(Sverige, 1921-1996)

Pierre Olofsson, färglitografi

Provtryck, signerad, adresserad "Till vännen Arne", bildyta 27,5 x 39,5 cm

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Proveniens

Arne Jones

Konstnär

Auktionen avslutas
3 dagar 6 timmar
550
52
60
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 600 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
6 jan 17:58
550 SEK
6 jan 11:49
500 SEK
6 jan 11:00
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Carlsgatan 54, Malmö - T14