Margit Jones

(Sverige, 1917-1981)
Margit Jones
(Sverige, 1917-1981)

Margit Jones, akvareller, 2 st, "Dimman" och "Oro"

Signerade, bildyta ca 23 x 16 cm

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Arne Jones

1 700
162
184
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
12 jan 6:02
1 700 SEK
12 jan 6:01
1 600 SEK
11 jan 15:21
1 500 SEK