Margit Jones

(Sverige, 1917-1981)
Margit Jones
(Sverige, 1917-1981)

Margit Jones, 5 st grafiska blad

Signerad Margit Jones, bildyta ca 20 x 28 cm

Obetydligt ytslitage.

Proveniens

Arne Jones

300
29
33
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
5 jan 17:06
300 SEK