Arne Jones

(Sverige, 1914-1976)
Arne Jones
(Sverige, 1914-1976)

Arne Jones, relief, "Ros"

Signerad A. Jones, daterad -60, gips, 34 x 25 cm

Märken. Repor. Slitage. Nagg.

Proveniens

Arne Jones

Klubbat pris
3 000
287
325
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (30 bud)
12 jan 19:42
3 000 SEK
12 jan 19:42
2 800 SEK
12 jan 19:42
2 600 SEK
12 jan 19:41
2 400 SEK
12 jan 19:40
2 200 SEK
12 jan 19:40
2 000 SEK
12 jan 19:40
1 900 SEK
12 jan 19:38
1 800 SEK
12 jan 19:38
1 700 SEK
12 jan 19:38
1 600 SEK
12 jan 19:38
1 500 SEK
12 jan 19:37
1 400 SEK
12 jan 19:37
1 300 SEK
12 jan 19:37
1 200 SEK
12 jan 19:37
1 200 SEK
12 jan 19:37
1 100 SEK
12 jan 19:37
1 000 SEK
12 jan 19:37
950 SEK
12 jan 19:37
900 SEK
12 jan 19:37
850 SEK
12 jan 19:36
800 SEK
12 jan 19:36
750 SEK
12 jan 19:35
700 SEK
12 jan 16:58
650 SEK
12 jan 16:57
600 SEK
12 jan 16:57
600 SEK
12 jan 16:57
550 SEK
12 jan 16:57
500 SEK
10 jan 16:26
350 SEK
10 jan 1:20
300 SEK