Arne Jones

(Sverige, 1914-1976)
Arne Jones
(Sverige, 1914-1976)

Arne Jones, relief, "Ros"

Signerad A. Jones, daterad -60, numrerad 5/10 (?), gips, 33 x 24 cm

Märken. Repor. Slitage. Nagg.

Proveniens

Arne Jones

Auktionen avslutas
1 dag 5 timmar
1 000
96
108
Utropspris
1 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (14 bud)
10 jan 15:35
1 000 SEK
10 jan 10:08
950 SEK
10 jan 10:08
900 SEK
10 jan 10:07
850 SEK
10 jan 10:07
800 SEK
10 jan 10:07
750 SEK
10 jan 10:07
700 SEK
10 jan 10:07
650 SEK
10 jan 10:07
600 SEK
10 jan 10:07
550 SEK
10 jan 10:07
500 SEK
10 jan 1:18
400 SEK
10 jan 1:18
350 SEK
9 jan 18:28
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Bukowskis Malmö