Gun Maria Pettersson

(Sverige, 1943-2007)
Gun Maria Pettersson
(Sverige, 1943-2007)

Gun Maria Pettersson, skulptur, 1971

Mässing, med inskription "Till professor Jones från Gun Maria", numrerad 171 28, längd 18 cm, höjd 5 cm

Åldersrelaterat slitage. Gravyr.

Proveniens

Arne Jones

Auktionen avslutas
3 dagar 6 timmar
400
38
43
Utropspris
1 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 450 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
7 jan 9:47
400 SEK
7 jan 9:47
350 SEK
5 jan 10:13
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Carlsgatan 54, Malmö - V5