Mässing, med inskription "Till professor Jones från Gun Maria", numrerad 171 28, längd 18 cm, höjd 5 cm
Åldersrelaterat slitage. Gravyr.
Proveniens
Arne Jones
Klubbat pris
1 400
134
152
Utropspris
1 500 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (15 bud)
12 jan 20:27
1 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
12 jan 13:08
1 300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
12 jan 13:08
1 227 SEK
11 jan 22:28
1 200 SEK
11 jan 22:25
1 100 SEK
11 jan 22:25
1 017 SEK
11 jan 12:34
900 SEK
11 jan 12:34
850 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
10 jan 22:03
567 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
10 jan 22:03
517 SEK
10 jan 10:13
500 SEK
10 jan 10:13
450 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
8 jan 15:42
400 SEK
7 jan 9:47
350 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
5 jan 10:13
300 SEK