Arne Jones

(Sverige, 1914-1976)
Arne Jones
(Sverige, 1914-1976)

Arne Jones, porträtt, 2 st

Signerad och daterad -39, självporträtt och porträtt på kvinna, byerts på papper, 24x18 cm och 38 x 62 cm

Ej examinerad ur ram. Gulnad. Vikveck.

Proveniens

Arne Jones

1 500
143
163
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
10 jan 22:10
1 500 SEK
10 jan 22:10
1 100 SEK
7 jan 10:05
300 SEK