Signerad och daterad -39, självporträtt och porträtt på kvinna, byerts på papper, 24x18 cm och 38 x 62 cm
Ej examinerad ur ram. Gulnad. Vikveck.
Proveniens
Arne Jones
1 500
143
163
Utropspris
2 500 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
10 jan 22:10
1 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
10 jan 22:10
1 100 SEK
7 jan 10:05
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1