Arne Jones, relief, "Människans broar", brons, 1947
Signerad och daterad, numrerad II/IV, 33 x 15,5 x 3 cm
Obetydligt ytslitage.
Proveniens
Arne Jones
Finns som skulptur på Moderna Museet
Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK