Arne Jones

(Sverige, 1914-1976)
Arne Jones
(Sverige, 1914-1976)

Utan titel

Signerad daterad och numrerad Arne Jones 50 22/25 litografi bladstorl ca 48x35,5 cm

Oramad. Svag missfärgning efter passepartout.

Klubbat pris
1 900
181
206
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (23 bud)
12 jan 18:55
1 900 SEK
12 jan 18:55
1 800 SEK
12 jan 18:55
1 800 SEK
12 jan 18:40
1 600 SEK
12 jan 18:40
1 500 SEK
12 jan 18:24
1 400 SEK
12 jan 18:24
1 300 SEK
12 jan 18:23
1 200 SEK
12 jan 18:23
1 100 SEK
12 jan 18:22
1 000 SEK
12 jan 18:22
950 SEK
12 jan 13:23
807 SEK
12 jan 13:23
757 SEK
12 jan 12:18
750 SEK
12 jan 10:32
700 SEK
12 jan 10:32
650 SEK
11 jan 9:41
600 SEK
6 jan 0:13
550 SEK
6 jan 0:09
500 SEK
6 jan 0:09
500 SEK
5 jan 19:18
403 SEK
5 jan 19:18
353 SEK
5 jan 12:36
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13