Arne Jones

(Sverige, 1914-1976)
Arne Jones
(Sverige, 1914-1976)

Skisser 4 st

Osignerade bla skiss till "Piruett", teckning/pastell ca 20x11 cm, 25x19 cm, 27,5x22 cm och 22x29 cm

Oramade Smärre slitage.

Klubbat pris
2 600
248
282
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (18 bud)
12 jan 20:15
2 600 SEK
12 jan 20:15
2 400 SEK
12 jan 20:11
2 200 SEK
12 jan 20:11
2 000 SEK
12 jan 20:10
1 900 SEK
12 jan 20:10
1 800 SEK
12 jan 18:56
1 300 SEK
12 jan 18:56
1 200 SEK
12 jan 18:28
910 SEK
12 jan 18:28
860 SEK
12 jan 12:29
650 SEK
11 jan 15:58
600 SEK
11 jan 9:40
550 SEK
11 jan 9:39
500 SEK
11 jan 9:39
500 SEK
7 jan 9:48
400 SEK
7 jan 9:48
350 SEK
6 jan 19:16
300 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13