Margit Jones

(Sverige, 1917-1981)
Margit Jones
(Sverige, 1917-1981)

Skisser 11 st

Merparten osignerad, teckningar varierande mått

Smärre slitage. Oramade

Klubbat pris
300
29
33
Utropspris
1 800 SEK
Budhistorik (1 bud)
6 jan 10:56
300 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13