Arne Jones

(Sverige, 1914-1976)
Arne Jones
(Sverige, 1914-1976)

Skisser 2 st

Signerade Jones, blyerts, ca 6x8,5 cm och 22x16 cm, monterade på kartong

Oramade Smärre slitage.

Klubbat pris
300
29
33
Utropspris
1 800 SEK
Budhistorik (1 bud)
7 jan 9:59
300 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13