Margit Ljung och Pierre Olofsson julhälsningar 3 st

Signerade, tusch samt litografi, ca 14x20 cm, 21x18 cm och 19,5x14 cm

Smärre slitage. Oramade

Klubbat pris
1 060
101
115
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
6 jan 9:20
1 060 SEK
6 jan 9:20
1 000 SEK
5 jan 11:55
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13