Arne Jones

(Sverige, 1914-1976)
Arne Jones
(Sverige, 1914-1976)

Skiss

Osignerad, tusch, ca 33,5x24 cm monterad på kartong

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
2 500
239
271
Utropspris
1 800 SEK
Budhistorik (30 bud)
12 jan 19:35
2 500 SEK
12 jan 19:35
2 401 SEK
12 jan 19:34
2 201 SEK
12 jan 19:34
2 001 SEK
12 jan 19:31
1 850 SEK
12 jan 19:31
1 750 SEK
12 jan 19:31
1 603 SEK
12 jan 19:31
1 503 SEK
12 jan 19:31
1 401 SEK
12 jan 19:31
1 301 SEK
12 jan 18:55
1 122 SEK
12 jan 18:27
1 022 SEK
12 jan 18:27
1 000 SEK
12 jan 18:26
972 SEK
12 jan 18:26
922 SEK
12 jan 16:31
872 SEK
11 jan 22:29
822 SEK
11 jan 20:38
772 SEK
11 jan 20:38
725 SEK
11 jan 19:20
722 SEK
11 jan 16:48
672 SEK
11 jan 15:07
622 SEK
11 jan 15:07
600 SEK
11 jan 15:06
550 SEK
11 jan 15:06
500 SEK
10 jan 21:36
450 SEK
8 jan 15:01
400 SEK
6 jan 19:11
350 SEK
6 jan 19:11
350 SEK
6 jan 0:10
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13