Arne Jones

(Sverige, 1914-1976)
Arne Jones
(Sverige, 1914-1976)

Utan titel

Osignerad märkt provtryck, litografi bladstorl ca 51x33 cm

Smärre slitage. Oramad

Klubbat pris
1 300
124
141
Utropspris
1 800 SEK
Budhistorik (19 bud)
12 jan 20:33
1 300 SEK
12 jan 20:32
1 200 SEK
12 jan 20:32
1 200 SEK
12 jan 20:25
1 100 SEK
12 jan 20:18
1 000 SEK
12 jan 20:18
950 SEK
12 jan 20:18
900 SEK
12 jan 20:03
850 SEK
12 jan 20:03
800 SEK
12 jan 20:03
800 SEK
12 jan 19:59
750 SEK
12 jan 19:59
700 SEK
12 jan 19:51
650 SEK
12 jan 19:51
600 SEK
12 jan 19:51
550 SEK
12 jan 19:51
500 SEK
12 jan 18:29
450 SEK
12 jan 18:29
400 SEK
8 jan 13:37
300 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13