Arne Jones

(Sverige, 1914-1976)
Arne Jones
(Sverige, 1914-1976)

Utan titel

Osignerad, litografi bladstorl ca 51x33 cm

Oramad

Klubbat pris
1 100
105
119
Utropspris
1 800 SEK
Budhistorik (12 bud)
11 jan 21:33
1 100 SEK
11 jan 21:33
1 000 SEK
10 jan 10:47
975 SEK
10 jan 10:47
925 SEK
9 jan 16:49
850 SEK
9 jan 16:49
800 SEK
9 jan 16:48
750 SEK
9 jan 16:48
700 SEK
9 jan 16:40
550 SEK
9 jan 16:40
500 SEK
8 jan 16:32
350 SEK
6 jan 16:33
300 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13