Arne Jones

(Sverige, 1914-1976)
Arne Jones
(Sverige, 1914-1976)

Utan titel

Osignerad, litografi bladstorl ca 51x33 cm

Oramad Smärre slitage.

Klubbat pris
850
81
92
Utropspris
1 800 SEK
Budhistorik (13 bud)
12 jan 19:14
850 SEK
12 jan 19:14
800 SEK
12 jan 18:56
750 SEK
12 jan 18:56
700 SEK
12 jan 18:56
650 SEK
12 jan 18:56
600 SEK
12 jan 13:44
550 SEK
12 jan 11:29
500 SEK
12 jan 10:35
450 SEK
12 jan 10:34
400 SEK
12 jan 10:34
400 SEK
12 jan 0:10
350 SEK
10 jan 10:59
300 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13