Osignerade en märkt Till vännen 1949, litografier bladstorl ca 26x18 cm
Oramade
Klubbat pris
1 800
172
195
Utropspris
1 800 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (16 bud)
12 jan 18:31
1 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
10 jan 16:30
1 700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
10 jan 16:10
1 600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
10 jan 16:10
1 500 SEK
10 jan 16:10
1 500 SEK
10 jan 16:10
1 100 SEK
10 jan 16:10
1 000 SEK
10 jan 16:09
750 SEK
10 jan 16:09
700 SEK
8 jan 19:45
600 SEK
8 jan 19:45
550 SEK
8 jan 19:35
500 SEK
8 jan 19:35
450 SEK
7 jan 9:44
400 SEK
7 jan 9:44
350 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
6 jan 13:35
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1