Arne Jones

(Sverige, 1914-1976)
Arne Jones
(Sverige, 1914-1976)

Utan titel 6 st

Osignerade en märkt Till vännen 1949, litografier bladstorl ca 26x18 cm

Oramade

Klubbat pris
1 800
172
195
Utropspris
1 800 SEK
Budhistorik (16 bud)
12 jan 18:31
1 800 SEK
10 jan 16:30
1 700 SEK
10 jan 16:10
1 600 SEK
10 jan 16:10
1 500 SEK
10 jan 16:10
1 500 SEK
10 jan 16:10
1 100 SEK
10 jan 16:10
1 000 SEK
10 jan 16:09
750 SEK
10 jan 16:09
700 SEK
8 jan 19:45
600 SEK
8 jan 19:45
550 SEK
8 jan 19:35
500 SEK
8 jan 19:35
450 SEK
7 jan 9:44
400 SEK
7 jan 9:44
350 SEK
6 jan 13:35
300 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13