Sadelväska Kashgai antik ca 90x49 cm

Åldersrelaterat slitage. Avnött. Fläckar. Lagningar.

Klubbat pris
350
33
38
Utropspris
1 800 SEK
Budhistorik (2 bud)
5 jan 14:29
350 SEK
31 dec 2025 21:39
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13