Matta Wagireh (provmatta) 3 st Shiraz, Kurdistan (Ornak), Shiraz/Kashgai (Ornak) semiantika 36x46 cm, 28x38 cm, 20x32 cm

Slitage. Skador.

Utropspris
1 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13