Väskor Korhjin 2 + 1 st Kashgai och Kurdistan semiantika ca 48x49 cm, 74x42 cm och 80x30 cm (exkl tofsar)

Åldersrelaterat slitage. Lagning.

Utropspris
2 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13