Skål på fot "Kunga-skålen" Ystad metall 1900-talets mitt andra hälft mässing.

Genombruten fot med dekor av blommor, höjd ca 10 cm, diameter ca 25 cm

Åldersrelaterat slitage. Anlupen.

Klubbat pris
650
62
70
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
19 jan 18:54
650 SEK
19 jan 18:46
600 SEK
19 jan 18:46
600 SEK
17 jan 10:46
550 SEK
14 jan 14:09
500 SEK
14 jan 14:09
450 SEK
14 jan 13:37
350 SEK
13 jan 12:46
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13