Pokaler 3 st silver GAB Stockholm 1936, 1946 oh 1965 (?)

Höjd ca 15-20,5 cm, total vikt ca 684,5 gram

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Repor. Senare gravyr.

Auktionen avslutas
6 timmar 43 minuter
10 200
977
1 105
Utropspris
2 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 10 700 SEK. Läs mer.
Budhistorik (11 bud)
18 jan 17:10
10 200 SEK
18 jan 17:10
10 100 SEK
18 jan 15:45
8 800 SEK
18 jan 15:45
8 600 SEK
15 jan 16:47
3 700 SEK
14 jan 22:01
3 500 SEK
14 jan 15:46
3 300 SEK
13 jan 15:03
3 100 SEK
13 jan 15:03
3 000 SEK
13 jan 10:11
1 800 SEK
12 jan 16:30
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Carlsgatan 54, Malmö - V2