Bägare/Skålar 6 st mestadels CG Hallberg silver 1900-talets första hälft

Höjd ca 5-9 cm, total vikt ca 367,5 gram

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Repor.

Klubbat pris
5 610
537
608
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
18 jan 19:29
5 610 SEK
18 jan 19:29
5 500 SEK
18 jan 15:43
4 400 SEK
18 jan 15:43
4 200 SEK
15 jan 16:44
3 870 SEK
15 jan 16:44
3 670 SEK
14 jan 15:39
3 600 SEK
14 jan 15:39
3 400 SEK
14 jan 15:39
3 200 SEK
14 jan 15:39
3 000 SEK
13 jan 21:46
1 600 SEK
13 jan 21:46
1 500 SEK
12 jan 22:24
500 SEK
12 jan 16:29
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13