Wilhelm Süss jardinière/Skål på fot för Karslruhe Staatliche Majolika-Manufaktur AG 1900-talets första hälft

Höjd ca 27 cm, diameter ca 21 cm

Bruksslitage.

Klubbat pris
2 200
211
238
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
18 jan 17:31
2 200 SEK
18 jan 17:30
2 000 SEK
18 jan 17:30
2 000 SEK
18 jan 16:48
1 800 SEK
18 jan 16:47
1 700 SEK
18 jan 16:47
1 700 SEK
18 jan 16:20
1 550 SEK
18 jan 16:20
1 450 SEK
17 jan 23:56
1 400 SEK
17 jan 23:56
1 300 SEK
17 jan 18:27
950 SEK
14 jan 13:38
900 SEK
14 jan 10:59
850 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13