Sune Bäckström vas Swedish Grace 1920/30-tal

Patinerad brons modellnr 9017, signerad, höjd ca 28 cm

Åldersrelaterat slitage.

Auktionen avslutas
5 dagar 22 timmar
2 200
210
239
Utropspris
2 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (8 bud)
13 jan 20:08
2 200 SEK
13 jan 20:07
2 000 SEK
13 jan 20:07
2 000 SEK
13 jan 20:07
1 600 SEK
13 jan 20:07
1 500 SEK
13 jan 20:07
1 400 SEK
13 jan 20:07
1 300 SEK
13 jan 7:44
1 200 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Carlsgatan 54, Malmö - V10