Kakburkar 4 st tidigt 1900-tal Påels, Mazetti Carl Magnusson

Bemålad plåt med litografiskt tryck, Höjd ca 21-42 cm

Åldersrelaterat slitage. Avnött. Blekt. Märken. Repor. Rostangrepp.

Klubbat pris
494
47
54
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
18 jan 0:02
494 SEK
14 jan 15:01
444 SEK
14 jan 15:01
400 SEK
14 jan 13:42
383 SEK
14 jan 13:42
333 SEK
12 jan 17:50
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13