Figuriner 4 st Schaubach, Wallendorf och Hutschenreuther Tyskland 1900-talets mitt porslin

Höjd ca 19-26 cm

Obetydligt nagg. Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
750
72
81
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
19 jan 19:05
750 SEK
17 jan 23:53
700 SEK
14 jan 13:38
650 SEK
13 jan 21:32
450 SEK
13 jan 8:21
350 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13