Figuriner 4 st bla Royal Dux och Wallendorf Tyskland 1900-talets mitt porslin

I form av bla lampfot (ej monterad) samt blomställ, höjd ca 19-23 cm

Obetydligt ytslitage.

Auktionen avslutas
3 timmar 46 minuter
750
72
81
Utropspris
2 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 800 SEK. Läs mer.
Budhistorik (8 bud)
16 jan 11:36
750 SEK
14 jan 13:38
700 SEK
14 jan 13:38
650 SEK
13 jan 21:31
550 SEK
13 jan 21:31
500 SEK
13 jan 17:46
400 SEK
13 jan 8:20
350 SEK
12 jan 13:49
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Carlsgatan 54, Malmö - V11