Bordspendyl sent 1800-tal

Bordspendyl sent 1800-tal

Vitemaljerad urtavla med romerska siffror inskriven i pelare med flankerande putti och krönande kvinnofigur, patinerad metall, höjd ca 78 cm

Åldersrelaterat slitage. Ej genomgången. Ej funktionstestad. Smärre slitage. Nyckel finns.

Auktionen avslutas
7 dagar 3 timmar
300
29
33
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 350 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
12 jan 16:16
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Bukowskis Malmö