Vaser 3 st möjligen Elme glasbruk 1900-talets senare del

Höjd ca 36-37 cm

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
950
91
103
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
19 jan 16:48
950 SEK
19 jan 16:48
900 SEK
19 jan 16:48
900 SEK
19 jan 16:27
850 SEK
19 jan 16:27
800 SEK
19 jan 12:22
700 SEK
19 jan 12:22
650 SEK
19 jan 12:22
600 SEK
19 jan 12:22
550 SEK
19 jan 12:22
500 SEK
19 jan 12:22
450 SEK
19 jan 12:21
400 SEK
19 jan 12:21
350 SEK
16 jan 15:01
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13