A Steffensen vas Jugend silver Danmark 1923

Höjd ca 18 cm, vikt ca 300 gram

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Repor.

Auktionen avslutas
6 dagar 13 timmar
1 100
105
119
Utropspris
2 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
13 jan 6:36
1 100 SEK
13 jan 6:36
1 000 SEK
12 jan 22:25
500 SEK
12 jan 16:30
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Bukowskis Malmö