Kandelabrar ett par samt ljusstakar ett par Rokoko-stil nysilver 1900-tal

Kandelaber för tre ljus vardera, höjd ca 17-22 cm

Bruksslitage.

Klubbat pris
650
62
70
Utropspris
1 800 SEK
Budhistorik (6 bud)
18 jan 14:38
650 SEK
18 jan 14:38
600 SEK
18 jan 14:38
600 SEK
17 jan 20:51
450 SEK
17 jan 20:51
400 SEK
14 jan 13:39
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13