Elis Bergh

(Sverige, 1881-1954)
Elis Bergh
(Sverige, 1881-1954)

Vinglas 12 st "Flach" Kosta 1900-talets första hälft

Slipad dekor, höjd ca 15 cm

Åldersrelaterat slitage. Obetydligt nagg.

Klubbat pris
3 500
335
379
Utropspris
1 800 SEK
Budhistorik (24 bud)
19 jan 16:08
3 500 SEK
19 jan 16:08
3 300 SEK
19 jan 9:53
3 200 SEK
19 jan 9:52
3 000 SEK
19 jan 9:52
3 000 SEK
18 jan 17:19
2 700 SEK
18 jan 17:04
2 500 SEK
18 jan 17:04
2 500 SEK
18 jan 17:04
2 200 SEK
18 jan 17:04
2 000 SEK
18 jan 16:33
1 600 SEK
18 jan 16:33
1 500 SEK
18 jan 16:20
1 200 SEK
18 jan 15:50
1 100 SEK
18 jan 15:50
1 000 SEK
18 jan 15:50
950 SEK
18 jan 15:50
900 SEK
17 jan 23:47
850 SEK
17 jan 23:47
800 SEK
17 jan 0:23
600 SEK
15 jan 18:53
600 SEK
13 jan 19:16
550 SEK
13 jan 19:16
500 SEK
13 jan 11:15
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13