Monica Bratt

(Sverige, 1913-1961)
Monica Bratt
(Sverige, 1913-1961)

Servis 24 dlr Reijmyre 1900-talets andra hälft

Bestående av;
12 vin,
12 sherry

Bruksslitage.

Auktionen avslutas
3 timmar 27 minuter
1 300
125
141
Utropspris
1 800 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (13 bud)
19 jan 8:13
1 300 SEK
19 jan 8:13
1 200 SEK
18 jan 21:52
1 100 SEK
18 jan 15:41
1 000 SEK
18 jan 15:41
950 SEK
18 jan 15:40
850 SEK
18 jan 15:40
800 SEK
18 jan 15:40
650 SEK
18 jan 15:40
600 SEK
17 jan 15:34
450 SEK
17 jan 15:34
400 SEK
14 jan 13:26
350 SEK
13 jan 22:59
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Bukowskis Malmö