Figuriner 17 st samt fat 3 st Goebel MJ Hummel Tyskland 1900-talets andra hälft flintgods

Höjd ca 10-17,5 cm

Obetydligt ytslitage. Obetydligt nagg.

Klubbat pris
750
72
81
Utropspris
1 800 SEK
Budhistorik (10 bud)
17 jan 20:58
750 SEK
17 jan 20:58
700 SEK
17 jan 20:48
650 SEK
17 jan 20:47
600 SEK
17 jan 20:47
600 SEK
15 jan 17:50
500 SEK
15 jan 10:40
450 SEK
15 jan 10:40
400 SEK
14 jan 13:35
350 SEK
12 jan 16:04
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13