Askfat Jugend stämplad JLH (möjligen JL Hultman) brons tidigt 1900-tal

Diameter ca 12 cm

Bruksslitage. Fläckar. Märken.

Klubbat pris
2 800
268
303
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
19 jan 13:59
2 800 SEK
19 jan 13:58
2 600 SEK
19 jan 13:58
2 500 SEK
17 jan 11:17
1 700 SEK
17 jan 11:17
1 600 SEK
17 jan 11:17
1 600 SEK
15 jan 14:01
750 SEK
15 jan 14:01
700 SEK
15 jan 14:01
550 SEK
15 jan 14:01
500 SEK
15 jan 14:01
450 SEK
15 jan 14:01
400 SEK
12 jan 23:39
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13