Gunnel Sahlin

(Sverige, Född 1954)
Gunnel Sahlin
(Sverige, Född 1954)

Vas Kosta Boda 1900-talets senare del

Signerad Kosta Boda G Sahlin 40006, höjd ca 29 cm

Obetydligt ytslitage.

Formgivare

Auktionen avslutas
4 timmar 6 minuter
300
29
33
Utropspris
1 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 350 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
14 jan 13:26
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Carlsgatan 54, Malmö - V10