Vaser ett par samt fat Royal Copenhagen Danmark 1900-talets andra hälft porslin

Modellnr 1063, höjd ca 37 cm samt diameter ca 35 cm

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
494
47
54
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
19 jan 17:26
494 SEK
19 jan 17:26
444 SEK
19 jan 17:24
400 SEK
19 jan 17:24
350 SEK
14 jan 13:32
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13