Sparris-servis 9 dlr Jugend 1900-talets första hälft flintgods

Dekor i relief av sparris, diameter ca 20 cm, längd ca 42 cm

Bruksslitage. Obetydligt nagg. Nötta kanter.

Klubbat pris
1 100
105
119
Utropspris
1 800 SEK
Budhistorik (17 bud)
19 jan 17:58
1 100 SEK
19 jan 17:57
1 000 SEK
19 jan 17:57
1 000 SEK
19 jan 17:55
950 SEK
19 jan 17:55
900 SEK
19 jan 17:55
850 SEK
19 jan 17:55
800 SEK
19 jan 17:53
750 SEK
19 jan 17:53
700 SEK
19 jan 16:57
650 SEK
19 jan 16:57
600 SEK
19 jan 16:56
550 SEK
19 jan 16:56
500 SEK
19 jan 16:26
450 SEK
19 jan 16:26
400 SEK
17 jan 23:53
350 SEK
15 jan 18:48
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13