Uppsatsskålar 2 st Rokoko-stil Dresden Tyskland porslin 1900-talets mitt

Höjd ca 33-36 cm

Åldersrelaterat slitage. Nagg.

Klubbat pris
550
53
60
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
19 jan 15:26
550 SEK
19 jan 13:31
500 SEK
19 jan 13:31
500 SEK
16 jan 16:18
400 SEK
16 jan 16:18
350 SEK
14 jan 13:27
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13