Vas Art Deco Svenska Metallverken 1900-talets mitt

Patinerad brons, märkt, höjd ca 17 cm

Bruksslitage. Repor. Senare gravyr.

Auktionen avslutas
4 dagar 3 timmar
550
53
60
Utropspris
2 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 600 SEK. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
14 jan 13:30
550 SEK
14 jan 13:30
500 SEK
14 jan 10:43
450 SEK
14 jan 10:43
400 SEK
13 jan 17:28
350 SEK
13 jan 13:02
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Bukowskis Malmö