Vas Art Deco Svenska Metallverken 1900-talets mitt

Patinerad brons, märkt, höjd ca 17 cm

Bruksslitage. Repor. Senare gravyr.

Klubbat pris
3 060
293
332
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (35 bud)
19 jan 16:30
3 060 SEK
19 jan 16:29
2 860 SEK
19 jan 16:29
2 850 SEK
19 jan 16:28
2 650 SEK
19 jan 16:28
2 450 SEK
19 jan 16:28
2 409 SEK
19 jan 16:27
2 250 SEK
19 jan 16:26
2 050 SEK
19 jan 16:26
1 960 SEK
19 jan 16:26
1 950 SEK
19 jan 16:26
1 850 SEK
19 jan 16:25
1 750 SEK
19 jan 16:25
1 650 SEK
19 jan 16:25
1 608 SEK
19 jan 16:24
1 507 SEK
19 jan 16:24
1 505 SEK
19 jan 16:24
1 405 SEK
19 jan 16:24
1 400 SEK
19 jan 16:23
1 300 SEK
19 jan 15:43
1 200 SEK
18 jan 0:46
1 100 SEK
18 jan 0:46
1 000 SEK
18 jan 0:46
1 000 SEK
17 jan 9:52
850 SEK
17 jan 9:52
800 SEK
16 jan 23:06
728 SEK
16 jan 23:06
678 SEK
15 jan 22:36
650 SEK
15 jan 22:36
600 SEK
14 jan 13:30
550 SEK
14 jan 13:30
500 SEK
14 jan 10:43
450 SEK
14 jan 10:43
400 SEK
13 jan 17:28
350 SEK
13 jan 13:02
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13