Parfymflaskor 3 st i etui Barnängen 1900-talets början.

Etui med fasettslipat glas, flaskorna märkta "Ylang Ylang", "Héliotrope" och "White Rose", höjd ca 11 cm, etui ca 18x14x5,5 cm

Bruksslitage. Ask med skadat lås samt släppt i bakkant

Auktionen avslutas
4 dagar 18 timmar
300
29
33
Utropspris
1 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 350 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
13 jan 17:36
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Carlsgatan 54, Malmö - V9