Christian Brockmann Resebestick 3 dlr i etui "Olga" silver Karlstad 1870

Längd ca 18-22 cm, etui med guldsnitt samt monogram EvG längd 25 cm, vikt på bestick ca 133,5 gram

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Etui med slitage/skador

Auktionen avslutas
2 timmar 46 minuter
1 900
182
206
Utropspris
1 800 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (13 bud)
18 jan 18:56
1 900 SEK
18 jan 18:55
1 800 SEK
18 jan 18:55
1 750 SEK
18 jan 15:38
1 650 SEK
18 jan 15:38
1 550 SEK
15 jan 16:27
1 300 SEK
15 jan 16:27
1 200 SEK
13 jan 18:23
1 100 SEK
13 jan 18:18
1 000 SEK
13 jan 15:05
750 SEK
13 jan 15:05
700 SEK
13 jan 10:10
350 SEK
12 jan 16:25
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Bukowskis Malmö