Ivar Ålenius-Björk

(Sverige, 1905-1978)
Ivar Ålenius-Björk
(Sverige, 1905-1978)

Ljusstakar ett par nysilver "Liljan" Ystad Metall 1900-talets mitt

Höjd ca 13 cm

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Repor.

Klubbat pris
1 600
153
173
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
19 jan 17:50
1 600 SEK
19 jan 17:50
1 500 SEK
19 jan 17:50
1 350 SEK
19 jan 17:50
1 250 SEK
19 jan 17:50
850 SEK
19 jan 17:50
800 SEK
19 jan 6:47
675 SEK
17 jan 13:51
625 SEK
17 jan 13:51
600 SEK
14 jan 13:34
350 SEK
13 jan 23:03
300 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13