Lockurna Royal Copenhagen Danmark 1900-talets mitt/andra hälft porslin

Modellnr 1791, höjd ca 30 cm

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
450
43
49
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
19 jan 17:06
450 SEK
19 jan 16:31
400 SEK
15 jan 16:54
350 SEK
13 jan 14:25
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13