Kandelaberarmar et par silver troligen ab Hugo gryn & Co Stockholm 1900-talets början

För fem ljus vardera , svängda armar, höjd ca 17 cm, vikt ca 1023 gram

Bruksslitage. Repor.

Klubbat pris
18 500
1 772
2 004
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (51 bud)
13
19 jan 16:10
18 500 SEK
11
19 jan 16:10
18 100 SEK
11
19 jan 16:10
18 000 SEK
13
19 jan 16:10
17 500 SEK
11
19 jan 16:10
16 510 SEK
13
19 jan 16:10
16 010 SEK
11
19 jan 8:06
15 500 SEK
12
18 jan 19:25
15 200 SEK
11
18 jan 15:54
14 700 SEK
10
18 jan 15:54
14 200 SEK
10
18 jan 15:18
13 000 SEK
11
18 jan 14:22
12 500 SEK
18 jan 14:22
12 000 SEK
11
18 jan 14:22
11 500 SEK
18 jan 14:22
11 000 SEK
11
18 jan 13:00
10 500 SEK
10
18 jan 13:00
10 000 SEK
10
18 jan 12:59
9 400 SEK
11
18 jan 12:59
9 200 SEK
10
18 jan 11:51
7 500 SEK
18 jan 11:51
7 300 SEK
10
18 jan 11:51
7 100 SEK
18 jan 11:51
6 900 SEK
10
18 jan 9:19
6 700 SEK
18 jan 9:19
6 500 SEK
10
17 jan 18:18
6 300 SEK
17 jan 18:18
6 100 SEK
10
17 jan 16:50
5 900 SEK
16 jan 13:00
5 700 SEK
9
16 jan 0:43
5 500 SEK
8
16 jan 0:36
5 300 SEK
15 jan 22:37
5 100 SEK
8
15 jan 22:37
5 000 SEK
8
15 jan 22:36
4 900 SEK
14 jan 22:02
4 700 SEK
14 jan 22:02
4 500 SEK
14 jan 22:02
4 400 SEK
14 jan 16:55
4 200 SEK
14 jan 16:55
4 000 SEK
14 jan 15:23
3 800 SEK
14 jan 15:23
3 600 SEK
14 jan 15:22
3 400 SEK
14 jan 15:22
3 200 SEK
14 jan 13:29
850 SEK
14 jan 13:29
800 SEK
13 jan 23:30
650 SEK
13 jan 23:30
600 SEK
13 jan 21:42
450 SEK
13 jan 21:42
400 SEK
13 jan 9:35
350 SEK
12 jan 16:24
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13